Total Turizm İşetmeleri A.Ş

An Sayfa
Tatil Köyü Rezervasyon

Yönetİm

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YURDAL SERT

1961 yılında Ankara’da doğmuştur. Ortaokul ve Lise Tahsilini İngiltere’de yatılı olarak tamamlamıştır. Amerika’nın Güney Kaliforniya Üniversitesi’nden 1982 yılında makine mühendisi olarak mezun olan Yurdal SERT, bilhassa yangın ve kaza branşlarında lisanslı olarak çalışmalarına devam etmiştir. Total Petrol şirketlerinin Türkiye’de yatırım yapmasını sağlayan Yurdal SERT, 3 yıl Total Gaz bünyesinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Şeker Sigorta’da 10 yıl boyunca yönetim kurulu üyeliği yapan Yurdal SERT  Amerikan Liberty Mutual sigorta şirketler grubunun Şeker Sigortayı satın almasıyla 3 yıl daha devam etmiştir. Yüksel Holding, Yüksel İnşaat, Abana Motorsan, Meksa Menkul Değerler, Konya Ted Koleji gibi çeşitli konularda faaliyet gösteren firmalarda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Yüksel Kompozit fabrikasının kuruluşunda önemli katkıları olduğu gibi  yönetim kurulu üyeliği de yapmaya devam etmektedir. Teknoloji konusunda gelişime açık ve takip etmeyi çok seven Yurdal SERT halen Total Turizm İşletmeleri A.Ş. ve Drone Teknolojileri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
CEO

KAAN SERT

Merhum Sayın Faruk SÜKAN ve Sayın Mehmet SERT’in torunu olan Kaan SERT, İbrahim Ünsal SERT’in oğludur. 1980 yılında Ankara’da doğmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu ve Regent’s College Londra’da yüksek lisans (MA) eğitimi almıştır. Yüksel İnşaat, Yüksel Seramik Pazarlama, Yüksel Yapı Yatırım ve Abana Motorsan şirketlerinde pazarlama departmanından başlayıp yönetim kurulu üyeliğine kadar gelen çalışmaları olmuştur. 2 yıl Katar’daki görevinden sonra Türkiye’ye dönmüş ve aile şirketlerinde daha fazla görev almıştır. Halen Sert Holding A.Ş. ve Total Turizm İşletmeleri A.Ş bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Ceo olarak görevini sürdürmektedir. Aile kavramına çok önem veren Kaan SERT, spora olan düşkünlüğünün yanında gastronomi ve hayvanseverliliği ile tanınmaktadır.

GENEL MÜDÜR

NURKAYA GÜNDOĞDU

1969 yılında Ordu’da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Ordu’da yaptı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Turizm bölümünü bitirdi. 1988 yılında profesyonel turizm hayatına başlamıştır.1992 yılında Öger Grubuna bağlı Vista Otellerinde başlamış 1997 yılında Bodrum Marina Vista Otelinin Genel Müdürlüğünü yapmış,1998 yılında Majesty Club Tuana Genel Müdürlüğünde bulunmuş.2010-2015 arası Majesty Otellerinin Genel koodinatörlüğünü yapmıştır.2016 yılı itibariyle Total Turizm İşletmeleri A.Ş. bağlı Club Tuana Hotel’de Genel müdürlük görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babası olup Almanca bilmektedir.